REGULAMIN

Znalezione obrazy dla zapytania regulamin

 1. Strona internetowa działająca pod adresem www.meblextra.pl umożliwia zakup prezentowanych na niej artykułów (mebli) 
 2. Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju. Meble dostarczamy własnym transportem.
 3. Opłata za dostawę produktów ustalana jest indywidualnie. Istnieje również możliwość osobistego odbioru towaru w siedzibie naszej firmy po wcześniejszym uzgodnieniu ze sprzedawcą.
 4. Wszystkie ceny podane na stronie internetowej www.meblextra.pl są cenami brutto.
 5. Każdy zkupiony towar objęty jest gwarancją producenta. Gwarancja obejmuje jedynie ewentualne wady wynikające z wady materiału. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych na skutek niewłaściwego użytkowania lub złego  montażu. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 31 dni roboczych od ich zgłoszenia. Towar wadliwy zostanie naprawiony lub wymieniony na inny.
 6. Istnieje dopuszczalna tolerancja w wymiarach (+ -) 2cm
 7. Na życzenie klienta wystawiana jest faktura VAT.
 8. Zamówienia można składać przez 7 dni w tygodniu.
 9. Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Klienta wiadomości zwrotnej e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia od członka zespołu MebleXtra, jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia przez kupującego.
 10. Termin realizacji zamówienia wynosi od 3 do 5 tygodni. O terminie realizacji zamówienia informujemy najpóźniej na dwa dni przed dostawą.
 11. Klient może zrezygnować z zamówienia lub wprowadzić zmiany do momentu rozpoczęcia realizacji zamówienia. Rezygnację lub zmianę zamówienia należy zgłosić drogą e-mail na adres kontakt@meblextra.pl lub telefonicznie pod nr tel: +48 577 701 601
 12. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 13. Sprawdzenie dostarczonego towaru przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu niezgodności z zamówieniem czy uszkodzenia.
 14. Zakład produkcyjny oraz siedziba firmy: Odrowąż, 97-525 Wielgomłyny woj. łódzkie.
 15. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane żadnym innym celu. Dane osobowe uzyskane w trakcie działalności strony są poufne i odpowiednio chronione przed dostępem osób trzecich, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.